image 1

Kategori: Eğlence, Yemek

Lak Lak Yemekte

Bir Düğün TV fenomeni olan sunucumuz Pınar, ekibiyle birlikte evinize konuk oluyor ve mutfağınızda sizinle birlikte kamera önünde yemek pişiriyor. Bu arada kameramanıyla didişmeleri ve esprileriyle izleyicileri kahkahadan kırıp geçiriyor. Dilerseniz bir sanatçı da sofranız hazır olduğunda size katılıyor ve birlikte yemeklerinizi tadıyor. Bu programa ev sahibi veya sponsor olmak için bize yazınız.


image 2

Kategori: Eğlence

Lak Lak Düğünde

Hani "kambersiz düğün olmaz" derler ya, Pınar'la Lak Lak'sız da düğün düşünülemez. Lak Lak ekibi düğününüze neşe katıyor. Pınar mikrofonu ve kameramanıyla düğününüze gelirse, o düğün artık kolay kolay unutulmaz bir şölene dönüşecek. "Bu kız bu kadar enerjiyi, espriyi nereden buluyor ?" diyorlar. O kendi doğaçlama yeteneğiyle tüm Avrupa'da bir fenomen oldu. Düğününüzde en suskun konuğu bile konuşturabilir. Duygulandırır, bir anda gözünüzü yaşartırken aniden kahkahaya boğar. Düğün TV ve Lak Lak farkı budur. Düğününüze Pınar'la Lak Lak ekibi gelsin isterseniz bize yazınız.


image 3

Kategori: Yarışma

Altın Kalpler Ödülleri

Düğün video endüstrisinin oskarları bu programda dağıtılıyor. Düğün TV'de yayınlanan düğün videolarından en iyilerinin ödüllendirildiği bu program, benzerleri arasında bir ilk... En güzel düğün videosu, en iyi kameraman, en iyi salon, en iyi fotoğrafçı, en iyi video firması, en güzel montaj, en sevilen çift, en güzel sünnet düğünü vb. dallarda kıyasıya bir yarış Düğün TV ekranına taşınıyor. ilk program Belçika'da yapılan görkemli bir gala gecesinden canlı olarak yayınlandı. Bir sonraki Altın Kalpler ödülleri adayları arasına katılmak için düğün videonuzu bize gönderebilirsiniz. Detaylar için bize yazınız.


image 4

Kategori: Danışmanlık

Bahar'a Gülümse

Ruhsal enerjinizi dengeleyebilmeniz için önerilerin paylaşıldığı bu programda, uzman danışmanınız Bahar Hanım, size daha huzurlu, mutlu ve verimli bir yaşamın anahtarlarını sunuyor. Siz de dertlerinizden, sıkıntılarınızdan kurtulma konusunda sıkıntı yaşıyor ve bir an önce bu durumdan kurtulmak istiyorsanız bu programı izleyin ve verilen önerilere dikkatinizi verin. Ayrıca günün her saatinde telefonla danışabileceğiniz danışmanlar; Almanya, Avusturya ve Belçika'dan arayan izleyicilerimize hizmet vermektedirler. Telefon numaraları için ikimizz.tv platformuna uğrayınız.


image 5

Kategori: Yarışma

Türkvizyon

Türkvizyon Şarkı Yarışması’nın Almanya medya partneri olarak katılımcıların belirlenmesi ve Almanya Türklerinin temsil edilmesi görevini 2014'ten beri sürdürmekteyiz. Türkvizyon 2014 Şarkı Yarışması’nda Tataristan’ın başkenti Kazan’a gittik. Kısıtlı zaman ve Rusya vizesi konusunda sorun yaşayan ekibimiz, gecikmelerden dolayı yarışmanın provalarına yetişemediği halde yarışmada yer aldı. Betin Güneş, Yılmaz Asöcal, Yüksel Özkasap, Kemal Sahir Gürel, Serdar Yayla, Gülbahar Kültür, Volkan Gücer ve Hatice Balaban'ın yer aldığı Almanya yerel jürisi tarafından seçilen "Sevdiğim" adlı şarkının sözleri Muzaffer Uygur'a, bestesi Fahrettin Güneş'e ait. Fahrettin Güneş ve Nart Cologne Dance topluluğu tarafından icra edilen yarışma şarkımız "Sevdiğim", izleyiciden ve diğer ülke yarışmacılarından büyük beğeni topladı. 2015 yılındaki yarışma ise İstanbul'da Yahya Beyatlı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşti. Almanya adına söz ve Bestesi Volkan Gücer'e ait olan "Sessiz Çığlık" adlı yarışma şarkımızı, Joseph Simon'un dans ve koreografisi eşliğinde Derya Kaptan dans ederek seslendirdi. Yarışmadan bir süre önce Ankara'da yaşanan terör saldırısında ölenlerin anısına hazırlanan bu şarkı ve dans gösterisi, sevdiğine kavuşamadan bu dünyadan ayrıldıktan sonra bir melek olarak yeryüzüne gelip, yarım kalan aşkına kavuşma öyküsünü anlatıyor. Şarkı, Yarışma jürisi tarafından verilen özel ödülün sahibi oldu.


image 6

Kategori: Eğlence, Müzik

Köln Bülbülü

Yetmişli yıllardan beri gurbet türküleri ile nesillerin efsanevi sanatçısı haline gelmiş olan Yüksel Özkasap, birbirinden güzel türkülerini o yanık sesi ile bu programda seslendiriyor. 70'li yılların Almanya'sında, Avrupa'daki Türk gurbetçilerin sazı ve sözü olmuş bir efsane Yüksel Özkasap... Oysa o yıllarda ne Youtube var ne Google... Bugün daha çok yeni neslin kullandığı bu sosyal platformlarda bile adına hala yoğun rastlayabiliyoruz. Yediden yetmişe büyük bir kesimin duygularına, feryatlarına vekaleten, o yanık ve içli güzel sesiyle türküler çığırdı, şakıdı Özkasap... Köln Bülbülü dediler ona, ve başka hiç kimse onun gibi olamadı. O ise bir efsane oldu. Ebeveynlerinin gözdesi olduğu çocuklara da canlı yayından yeni programından seslenmeyi sürdürüyor. O bülbül, susmadan şakımaya devam ediyor. Bu programda, bu buluşmada birlikte olmayı arzu ediyoruz.


image 7

Kategori: Eğlence, Talk Show

Pınar'la Lak Lak Canlı

Yıllardır sevilerek izlenen Pınar'la Lak Lak adlı magazin programımızın stüdyodan canlı versiyonunda sunucular Pınar ve Tamer, birbirine olan hoş sataşmalarıyla izleyiciyi gülmekten kırıp geçiriyor. Programa her bölüm davet edilen sanatçılar ve çeşitli mesleklerden saygın konuklarla sohbet sürerken, Türkiye ve diğer ülkelerden yayına telefon ile ünlü konuklar bağlanıyor. Türkiye'den Teoman, Sertab Erener, Reyhan Karaca, İsmail YK gibi isimlerden başka Amerika'dan Cidny Bullens ve Yunanistan'dan Makis Ablianitis canlı yayına bağlanıp sohbete katıldılar. Programın bant tekrarlarını izleyebilirsiniz.


image 8

Kategori: Müzik, Klasik

Kunsttempel / Sanat Mabedi

1988 yılından bu yana Köln Senfoni Orkestrası'nın ve Ensemble Mondial Oda Orkestrası'nın şefi olarak çalışmakta olan Betin Güneş ile bir ekran klasiği... Dünya üzerinde yaşayan en çok senfoni bestelemiş besteci sıfatına sahip olan Güneş, 16 senfonisinin de yer aldığı Sanat Mabedi aslı konser programında, orkestrasındaki bir çok dünya müzisyenini de kısa sohbetleriyle ağırlıyor. Şimdilerde, yeni kurduğu Betin Güneş' Türk Oda Orkestrası ve Korosu ile dünya turnesini sürdürmekte olan Betin Güneş, İstanbul'dan Viyana'ya onlarca konserde eserlerini seslendiriyor.Yorum gönderebilirsiniz