Image

DUGUN TV TELEVİZYONU

Düğün TV, Türksat ve RTÜK kurumları ile sürmekte olan mahkemede haklı bulunmuş ancak karar temyiz mahkemesinde onay beklemektedir. Bu süreç zarfında yayınımız, IPTV GLBOX IPTV ve DIGI TV platformları, ayrıca akıllı televizyon, telefon ve tabletlere GLWIZ veya DIGI TV uygulaması indirilerek veya doğrudan internet adresimizden çanak anten gerekmeden izlenebilir.

Image

YAŞAM DANIŞMANLIĞI

Avrupa'nın ilk profesyonel Türkçe danışmanlık portalı ikimizz.tv Almanya, Avusturya ve Belçika'dan arayanlar için telefonda astroloji ve danışmanlık hizmet veriyor. Yedi yılı aşkın süredir, konularında deneyimli uzmanlar sorunlarınıza çare buluyorlar. Yaşamınıza yeni bir yön vermek, toplumda daha etkili bir birey olmayı sağlar. Yalnızlığınızı gidermek ve mutlu bir birlikteliğe adım atmak için danışabileceğiniz telefon numaraları burada...

Image

ONLINE ALIŞVERİŞ

Avrupa'nın güvenilir tele-alışveriş markası TELEÇARŞI şimdi ayrıca internet üzerinden de, onbinlerce alıcıya kalitesi kanıtlanmış ürünleri uygun fiyattan sunmaya devam ediyor. Avrupa'daki Türkçe konuşan nüfusa onbeş yıldır hizmet veriyor. Mutfak eşyasından kozmetik ürünlere kadar bini aşkın çeşit, DHL ve Teleçarşı güvencesiyle kapınızda. Teleçarşı'daki indirimli ürünler için tıklayınız.

Image

EKRANDA MESAJ YAYINI

Düğün TV SMS Chat, bugüne dek bir çok çiftin tanışmasına vesile oldu. Mesajınızın başına DTV ekleyin, sonuna mesajı gönderdiğiniz telefon numaranızı yazın (Başka telefon numaraları kabul edilmez), 82299'a SMS olarak gönderin, mesajınız yayınlansın. Sadece Almanya'dan gönderilebilir. Diğer ülkeler için tıklayınız.

Dügünüm yayınlansın!

DÜĞÜNÜM YAYINLANSIN

Düğün TV'nin ana yayın akışı sizin düğünlerinizden oluşmaktadır. Bize düğününüzün videosunu (Düğün TV kuralları dahilinde) montajlanmış olarak göndermeniz gerekmektedir. Buradan telefon ve isim bilgilerinizi gönderirseniz sizi arayabiliriz.

Image

VIDEO FILM PRODÜKSİYONU

Evlilik ve sünnet düğünleriniz; kına, söz ve nişan törenleriniz; ya da diğer mutlu günleriniz için deneyimli düğün TV video ekipleri hizmetinizdedir. Çekimlerinize Düğün TV ekibini çağırmak için tıklayınız.

Galeri

devamı

Programlar

Client 1 Lak Lak Yemekte

Pınar'la Lak Lak ekibi evinize geliyor ve mutfağınızda sizinle birlikte yemek pişiriyor.

Client 2 Lak Lak Düğünde

Hani "kambersiz düğün olmaz" derler ya, Pınar'la Lak Lak'sız da düğün düşünülemez. Lak Lak ekibi düğününüze neşe katıyor.

Client 3 Altın Kalpler Ödülleri

Düğün TV'de yayınlanan düğün videolarının arasından seçilenlere ödüllerin verildiği gala gecesi.

devamı